TRENERZY - Eksperci Biznes Edukator z zakresu Rachunkowości

/files/trainer/saldyka-religa.jpg
Eksperci Biznes Edukator z zakresu Rachunkowości

OGÓLNIE O TRENERZE:

TRENERAMI DEDYKOWANYMI DO SZKOLEŃ Z ZAKRESU RACHUNKOWOŚCI SĄ:

Ewelina Duda- Religa


 

Wieloletni praktyk, specjalizuje się w zakresie rachunkowości finansowej oraz podatków. Doświadczenie zdobyła jako główna księgowa w spółkach z kapitałem polskim i zagranicznym - aktualnie w jednej ze spółek ogólnoświatowego koncernu. Jest członkiem Stowarzyszenia "FIMA" - Financial Managers Association.

Krzysztof Karpiński

Trener jest wieloletnim specjalistą, wykładowcą i doradcą w zakresie rachunkowości i podatków. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Autor artykułów prasowych. Od ponad 17 lat prowadzi szkolenia i kursy w zakresie podatków dochodowych, podatku od towarów i usług, rachunkowości oraz kursów kadrowo-płacowych. Posiada Certyfikat Ministerstwa Finansów uprawniający do prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Paweł Sałdyka


 

Doświadczony wykładowca aktywnie funkcjonujący na rynku szkoleniowym, praktyk, wspólnik i założyciel biura rachunkowego, autor i konsultant szeregu publikacji poświęconych tematyce prawa bilansowego i podatkowego: „Rachunek przepływów pieniężnych w praktyce. Techniki sporządzania” oraz „Leksykon księgowego. Pytania i odpowiedzi”. Posiada Certyfikat Ministerstwa Finansów uprawniający do prowadzenia ksiąg rachunkowych.