TRENERZY - Eksperci Biznes Edukator z zakresu Podatków

/files/trainer/podatki.jpg
Eksperci Biznes Edukator z zakresu Podatków

OGÓLNIE O TRENERZE:

TRENERAMI DEDYKOWANYMI DO SZKOLEŃ Z ZAKRESU PODATKÓW SĄ:

Joanna Patyk


 

Doradca Podatkowy, Prawnik posiadający 14-letnie doświadczenie w zakresie podatków. Specjalistka w zakresie podatku dochodowego od osób prawnych, w tym rozliczeń transakcji pomiędzy podmiotami powiązanymi - Transfer Pricing oraz podatku u źródła, a także podatku od towarów i usług.

Łukasz Gogola

Specjalista w zakresie prawa podatkowego – podatku od towarów i usług. Pracownik urzędu skarbowego posiadający blisko 10 letnie doświadczenie w pracy jako trener z zakresu podatku VAT.

Ewa Kilian


 

Licencjonowany doradca podatkowy z wieloletnią praktyką w zakresie podatku dochodowego, z uwzględnieniem tematyki cen transferowych, przekształceń i połączeń. Swoje doświadczenie zdobywała głównie w międzynarodowych korporacjach działających w branży FMCG oraz w branży budowlanej.

Renata Kowalska

Doświadczony wykładowca, posiadający nie tylko bogatą wiedzę z zakresu rachunkowości i podatków, ale również umiejętności dydaktyczne. Pracowała na stanowisku Głównego Księgowego w dużych firmach z kapitałem zagranicznym z sektora przemysłowego oraz mediów i reklamy. Odbywała aplikację na biegłego rewidenta.

Radosław Piekarz


 

Trener od 7 lat zajmuje się doradztwem w zakresie prawa podatkowego. W szczególności jego działalność skoncentrowana jest na projektach związanych z VAT, akcyzą, cłem i handlem międzynarodowym, jak również z podatkami i opłatami ekologicznymi. Jest współautorem cyklu pięciu artykułów poświęconych tematyce pochodzenia towarów i preferencjami w handlu tymi towarami. Jest współautorem książki „Podatkowe aspekty działalności w specjalnych strefach ekonomicznych”.

Marcin Szymankiewicz

Doradca podatkowy prowadzący własną kancelarię podatkową, specjalizujący się w tematyce podatku od towarów i usług. Doświadczenie zawodowe zdobywała w organach podatkowych oraz w dziale podatkowym dużej firmy audytorskiej. Opracowała publikacje książkowe takie jak: Dokumentacja VAT, Komentarz do podatku dochodowego od osób prawnych, wydanie 2008 r. i 2010 r.