TRENERZY - Eksperci Biznes Edukator z zakresu Marketingu

/files/trainer/hoppe_chyhin_czaplicka__2_.jpg
Eksperci Biznes Edukator z zakresu Marketingu

OGÓLNIE O TRENERZE:

TRENERAMI DEDYKOWANYMI DO SZKOLEŃ Z ZAKRESU MARKETINGU SĄ:

Justyna Hoppe


 

Od początku swojej kariery związana zawsze z marketingiem. Posiada 10 letnie doświadczenie biznesowe oraz 4 letnie doświadczenie szkoleniowe. Pracowała m.in. jako Brand Manager w FMCG dla takich marek jak NESTLE CORN FLAKES, NESTLE FITNESS, czy VOBRO producent pralin FRUTTI DI MARE, LOVE & CHERRY, ADVOCAT  oraz w sektorze B2B dla GAMET S.A. Współpracuje z przedsiębiorstwami, instytucjami i podmiotami ekonomii społecznej.

Monika Czaplicka

W branży social media działa od 8 lat. Pracuje dla klientów z różnych dziedzin, przez lata zajmowała się marketingiem szeptanym oraz przygotowywaniem strategii marketingowych, ale jej fascynacją pozostają wyzwania, takie jak kryzysy w mediach społecznościowych. Często występuje jako prelegentka na wielu wydarzeniach i konferencjach branżowych.

 Borys Czyhin

Menadżer i praktyk marketingu i Public Relations. W branży nieprzerwanie od 2004 roku, posiada doświadczenie w pracy dla największych polskich firm i brandów. Dwukrotnie nagrodzony nagrodą „Złotego Spinacza”. Jest Praktykiem Programowania Neurolingwistycznego (NLP). Od kilku lat prowadzi szkolenia wewnętrzne z zakresu komunikacji, autoprezentacji i Public Relations.