TRENERZY - Eksperci Biznes Edukator z zakresu Budżetu

OGÓLNIE O TRENERZE:

TRENERAMI DEDYKOWANYMI DO SZKOLEŃ Z ZAKRESU BUDŻETU SĄ:

Marcin Szymankiewicz


 

Doradca podatkowy prowadzący własną kancelarię podatkową, specjalizujący się w tematyce podatku od towarów i usług. Doświadczenie zawodowe zdobywała w organach podatkowych oraz w dziale podatkowym dużej firmy audytorskiej. Opracowała publikacje książkowe takie jak: Dokumentacja VAT, Komentarz do podatku dochodowego od osób prawnych, wydanie 2008 r. i 2010 r.

Jarosław Ciesielski

Doświadczony trener i wykładowca. Posiada doświadczenie we wdrażaniu programów wspierających rachunkowość i zarządzanie w firmach z sektora finansowego oraz jednostkach sektora finansów publicznych.

 

Joanna Stuglik

Doktor nauk ekonomicznych. Posiada bogate doświadczenie, nie tylko naukowe, ale także biznesowe zdobyte w pracy jako: kierownik działów ekonomicznych, kontroler kosztów, kontroler finansowy, główny księgowy oraz członek rad nadzorczych spółek prawa handlowego.

Agata Janiszewska- Skowron


 

Doświadczony wykładowca, który wiedzę przekazuje w sposób przejrzysty i przystępny. Od wielu lat prowadzi szkolenia. Specjalizuje się w prawie wspólnotowym, polskim prawie administracyjnym, prawie pracy, umowach cywilnoprawnych, prawie gospodarczym. Prowadziła szkolenia dla podmiotów prywatnych, jak i organów administracji publicznej. Posiada Certyfikat ukończenia studiów podyplomowych "Europaeischen Integration" na Uniwersytecie Saarlandzkim.