TRENERZY - Eksperci Biznes Edukator z zakresu Administracji

/files/trainer/administracja.jpg
Eksperci Biznes Edukator z zakresu Administracji

OGÓLNIE O TRENERZE:

TRENERAMI DEDYKOWANYMI DO SZKOLEŃ Z ZAKRESU ADMINISTRACJI SĄ:

Małgorzata Bieda


 

Prawnik, praktyk archiwista z uprawnieniami II-go stopnia. Urzędnik Służby Cywilnej. Od 14 lat kierownik Oddziału ds. Archiwum, Koordynator Czynności Kancelaryjnych, Członek Zespołu Wdrożeniowego Elektonicznego Zarządzania Dokumentacją w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim. Wykładowca na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej.

Katarzyna Skwierczyńska

Prawnik z wieloletnim doświadczeniem we wszechstronnej obsłudze prawnej podmiotów publicznych, klientów indywidualnych, jak również podmiotów gospodarczych oraz organizacji pozarządowych. Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń z zakresu zamówień publicznych, prawie karnym, oraz postępowaniu administracyjnym.

Agata Janiszewska- Skowron

Doświadczony wykładowca, który wiedzę przekazuje w sposób przejrzysty i przystępny. Od wielu lat prowadzi szkolenia. Specjalizuje się w prawie wspólnotowym, polskim prawie administracyjnym, prawie pracy, umowach cywilnoprawnych, prawie gospodarczym. Prowadziła szkolenia dla podmiotów prywatnych, jak i organów administracji publicznej. Posiada Certyfikat ukończenia studiów podyplomowych "Europaeischen Integration" na Uniwersytecie Saarlandzkim.