System Mentori.pl - innowacyjne spojrzenie na zakup szkoleń otwartych

Jako jedyni na rynku oferujemy Ci zakup szkoleń otwartych na zasadzie abonamentowej - płacisz co miesiąc stałą kwotę i sam decydujesz kiedy i na jakie szkolenie chcesz wysłać Twojego pracownika. Masz do wyboru 8 pakietów abonamentów, które zawsze gwarantują Ci niższą cenę za pakiet szkoleń niż gdybyś kupował je pojedynczo. Dajemy Ci możliwość pełnej automatyzacji i optymalizacji procesu przeprowadzenia szkolenia pracowników w oparciu o profesjonalną platformę zawierającą m.in.: moduł zarządzania kalendarzem szkoleń, kreator testów, kreator ankiet, gotowe materiały szkoleniowe, moduł raportów i statystyk.

Koncepcja

Pracując nad projektem portalu szkoleniowego ważne dla nas było to, aby był maksymalnie przystępny i funkcjonalny. Chcieliśmy stworzyć zintegrowany system, dzięki któremu oprócz zakupu szkoleń nasi użytkownicy będą korzystać z narzędzi wspomagających proces szkoleniowy. Nasz portal kierujemy przede wszystkim do działów HR, głównie dużych i średnich przedsiębiorstw. Portal umożliwia Ci korzystanie ze Szkoleń otwartych z różnych obszarów biznesu (zarządzanie, sprzedaż, marketing, finanse, rachunkowość etc.) na zasadzie abonamentowej. Zakładasz u nas konto, zamawiasz określoną liczbę osobodni szkoleniowych na rok współpracy i co miesiąc płacisz abonament. Szkolenia wybierasz z dowolnych tematów i w dowolnym terminie. Twoje konto firmowe będzie zarządzane przez wyznaczoną przez Ciebie osobę np. kierownika HR w Twojej organizacji.

Funkcjonalności

Kreator ankiet

  Pozwoli Ci na samodzielne i zautomatyzowane przygotowanie odpowiedniej ankiety, rozesłanie jej do pracowników i automatyczną analizę wyników w postaci raportu. Masz możliwość na wykorzystanie różnego rodzaju pytań i odpowiedzi (np. zamknięte, otwarte, odpowiedzi z jednokrotnym wyborem lub kilkoma wyborami). Kreator ankiet będzie przydatnym narzędziem w określaniu potrzeb i oczekiwań szkoleniowych Twoich pracowników. Sam decydujesz kiedy ankieta zostaje wysłana i jaki czas udzielenia odpowiedzi mają Twoi pracownicy.

Kreator testów

Otrzymujesz od nas gotowe narzędzie do weryfikacji wiedzy Twoich pracowników. Dzięki pre i post testom sprawdzisz wiedzę swoich pracowników nie tylko z danej tematyki szkolenia, lecz również np. z zakresu produktów bądź usług oferowanych przez Twoją firmę. Za pomocą naszego kreatora w czterech krokach możesz zdefiniować test, określając jego nazwę, odbiorców, próg zdawalności, rodzaj zadawanych pytań czy też termin wypełnienia.

Zarządzanie kalendarzem
szkoleń pracowników

Nasz system umożliwia Ci swobodną koordynację procesu szkoleniowego Twoich pracowników. Masz do wyboru 3 ścieżki zapisu na szkolenie: pracownik może sam się zapisać na szkolenie, może to uczynić jego przełożony bądź Ty jako osoba zarządzająca kontem HR. Dodatkowo masz wgląd w planowane i zrealizowane już szkolenia.

Gotowe materiały

Korzystając z portalu będziesz miał dostęp do wszystkich materiałów szkoleniowych Twoich pracowników. Także pracownicy (jako uczestnicy wybranych szkoleń) będą mogli zapoznać się z materiałami szkoleniowymi umieszczanymi w profilach zrealizowanych szkoleń. Ich różnorodna forma (prezentacje multimedialne, case study, filmy, komentarze) pozwoli na bardziej efektywne ich wykorzystywanie.

Moduł raportów i statystyk

Efektywność szkoleń przeprowadzonych wśród Twoich pracowników możesz sprawdzić za pomocą modułu raporty i statystyki. Będziesz miał również możliwość szczegółowego analizowania wyników testów i ankiet, które będą generowały się automatycznie.

 

 

Korzyści

 

KOMPLEKSOWOŚĆ

ELASTYCZNOŚĆ

WYGODA

OPTYMALIZACJA KOSZTÓW

System Mentori.pl daje Ci dostęp do wszystkich szkoleń w jednym miejscu, dzięki czemu nie marnujesz czasu na żmudne poszukiwania. W jednym miejscu znajdziesz zarówno szkolenia z negocjacji czy przemówień publicznych, jak i szkolenia na temat podatków i aplikacji komputerowych. Sam dopasujesznasze rozwiązania do potrzeb Twojej firmy. Na naszej platformie zbadasz preferencje szkoleniowe Twoich pracowników i wybierzesz optymalny termin szkolenia dzięki funkcjonalnościom dostępnym u nas. Kupując abonament sam decydujesz w jakim terminie i ile osób wyślesz na szkolenie. Nie musisz już za każde szkolenie opłacać osobnej faktury. W Mentori.pl wszystkie szkolenia opłacisz w ramach prostych comiesięcznych rozliczeń. Ponadto na jednej platformie będziesz mógł zarządzać bazą Twoich pracowników i kalendarzem szkoleń. Szybko sprawdzisz też aktualny stan swojego abonamentu i płatności. Dzięki zakupowi abonamentu, ceny poszczególnych szkoleń ulegają znacznej obniżce, a Twoja firma może zaoszczędzić nawet do 30% wydatków. Nie musisz osobno płacić za szkolenia i narzędzia wspomagające pracę HR – w Mentori.pl dostajesz to wszystko w wybranym przez Ciebie pakiecie.

 

WSPARCIE PRACY HR.

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

DOSTĘP DO INFORMACJI

 

Mentori.pl oferuje Ci narzędzia, dzięki którym usprawnisz pracę działu HR. Funkcjonalności takie jak: kreator testów, kreator ankiet, raporty i statystyki wspomogą Twoje codzienne działania. Prosta, intuicyjna obsługa systemu pozwala na ustalenie wszystkich szczegółów dotyczących szkoleń przez Internet, dzięki czemu nie musisz za każdym razem kontaktować się telefonicznie z konsultantem. Dzięki Mentori.pl skrócisz czas organizacji całego procesu szkoleniowego. Za pomocą narzędzi, które są w systemie w szybki i łatwy sposób skomunikujesz się z pracownikami i ich przełożonymi, zbadasz ich potrzeby i dopasujesz odpowiednie szkolenia.   W Mentori.pl masz dostęp do: dotychczas zrealizowanych szkoleń Twoich pracowników, materiałów szkoleniowych, raportów czy ankiet i w każdej chwili możesz je przejrzeć.  

 

Abonamenty dla Ciebie

Mentori.pl, dzięki systemowi abonamentów, pozwala idealnie dostosować ofertę do potrzeb i wielkości firmy. Użytkownicy mogą wybrać jeden z ośmiu planów abonamentowych, które różnią się czasem ich trwania (12 lub 6 miesięcy) oraz ilością osobodni do wykorzystania (od 5 do 100). Pozwala to na jak najlepsze korzystanie z oferty ponad 130 szkoleń.

Abonamenty 12 miesięczne
STANDARD 12 miesięcy

10 osobodni

Abonament miesięczny: 400 zł

Cena za osobodzień: 480 zł

Abonament Standard jest podstawowym pakietem stworzonym z myślą o małych firmach i mikroprzedsiębiorstwach, które stawiają pierwsze kroki w biznesie, ale już myślą o rozwoju własnych pracowników.

 

ZAMÓW
Standard Plus 12 miesięcy

25 osobodni

Abonament miesięczny: 969 zł

Cena za osobodzień: 465 zł

Abonament Standard Plus powstał z myślą o małych ale szybko rozwijających się firmach, które mają ambicje dalszego rozwoju i konsekwentnie dążą do zwiększenia standardu i konkurencyjności na rynku.

ZAMÓW
Premium 12 miesięcy

50 osobodni

Abonament miesięczny: 1813 zł

Cena za osobodzień: 435 zł

Abonament Premium jest najlepszym rozwiązaniem dla średnich firm gotowych umocnić swoją pozycję, rozwinąć umiejętności pracowników i stanąć w szeregach najbardziej dochodowych firm.

ZAMÓW
PREMIUM PLUS 12 miesięcy

100 osobodni

Abonament miesięczny: 3375 zł

Cena za osobodzień: 405 zł

Abonament VIP kierujemy do dużych firm, dla których wysoka jakość oferowanych usług jest priorytetem utrzymania konkurencyjnej pozycji lidera na rynku. 

ZAMÓW
Abonamenty 6 miesięczne
Standard 6 miesięcy

5 osobodni

Abonament miesięczny: 413 zł

Cena za osobodzień: 495 zł

Abonament Standard jest podstawowym pakietem stworzonym z myślą o małych firmach i mikroprzedsiębiorstwach, które stawiają pierwsze kroki w biznesie, ale już myślą o rozwoju własnych pracowników.

ZAMÓW
Standard Plus 6 miesięcy

15 osobodni

Abonament miesięczny: 1188 zł

Cena za osobodzień: 475 zł

Abonament Standard Plus powstał z myślą o małych ale szybko rozwijających się firmach, które mają ambicje dalszego rozwoju i konsekwentnie dążą do zwiększenia standardu i konkurencyjności na rynku.

ZAMÓW
Premium 6 miesięcy

25 osobodni

Abonament miesięczny: 1875 zł

Cena za osobodzień: 450 zł

Abonament Premium jest najlepszym rozwiązaniem dla średnich firm gotowych umocnić swoją pozycję, rozwinąć umiejętności pracowników i stanąć w szeregach najbardziej dochodowych firm.

ZAMÓW
PREMIUM PLUS 6 miesięcy

50 osobodni

Abonament miesięczny: 3500 zł

Cena za osobodzień: 420 zł

Abonament VIP kierujemy do dużych firm, dla których wysoka jakość oferowanych usług jest priorytetem utrzymania konkurencyjnej pozycji lidera na rynku. 

ZAMÓW

Każdy z planów abonamentowych obejmuje:

  • Dostęp do platformy dla Ciebie i Twoich pracowników
  • zarządzanie bazą pracowników,
  • badanie potrzeb szkoleniowych pracowników,
  • zarządzanie kalendarzem szkoleń pracowników,
  • kreator testów,
  • kreator ankiet,
  • raporty i analizy z przeprowadzonych testów i ankiet,
  • dostęp do dedykowanych materiałów szkoleniowych (prezentacje multimedialne, case study, filmy, komentarze).